Доставка і оплата товару

Як здійснюється доставка по Україні?
1. Самостійне вивезення з магазину

Найбільш простий спосіб, який дозволяє Вам самостійно запланувати та здійснити отримання товару. Отримати замовлені товари Ви можете у нашому магазині: вул. Шевченка, 173 м.Нікополь Дніпропетровська область 53200.

2. Доставка на склад компанії-перевізника Цей спосіб доставки являється найбільш розповсюдженим завдяки простоті, оперативності та широкій географії сервісу. Товар доставляється за рахунок покупця на склад компанії-перевізника в будь-якому з доступних населених пунктів України.

При використанні цього способу доставки Ви самостійно обираєте компанію-перевізника, а також вказуєте населений пункт доставки та бажаний склад отримання. Як тільки товар буде відправлено, наші менеджери нададуть Вам номер транспортної декларації та дату отримання вантажу на вказаному Вами складі.

Отримати товар на складі компанії-перевізника Ви зможете у зручний час!
 При наявності номера декларації та документа, котрий підтверджує Вашу особу.
Кожен день ми відправляємо замовлення для наших клієнтів за допомогою компанії «Нова пошта» та «УКРПОШТА» . У більшості випадків вже на наступний день Ви зможете забрати замовлення на складі компанії в Вашому населеному пункті.


Доставка здійснюється за тарифами транспортної компанії
Оплату замовленого товару можна здійснити кількома простими способами, в залежності від Ваших побажань

Готівкова

Оплата готівкою можлива при купівлі безпосередньо в нашому магазині або кур'єру, при отриманні товару... 


Оплата здійснюється виключно у національній валюті України.


На підтвердження оплати, ми видаємо Вам товарний чек.


Безготівкова


Для фізичних осіб. Оплатити замовлення можна через поповнення карткового рахунку Приватбанку (комісія 1%) або наш менеджер факсом або електронною поштою надішле Вам рахунок-фактуру, яку Ви зможете оплатити в касі будь-якого відділення банку, та використовуючи послугу інтернет банкінгу.


Для юридичнихосіб. Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється в наступному порядку: після оформлення замовлення, наш менеджер факсом або електронною поштою надішле Вам рахунок-фактуру, якиий Ви зможете оплатити в касі будь-якого відділення банку або використовуючи послугу інтернет банкінгу, від імені Вашої фірми. Пакет усіх необхідних документів надається при отриманні товару.